Dla zdrowia i urody

Zabiegi wykonywane są po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym tel. : 602 574 581

Osocze pozyskuje się z krwi własnej po odwirowaniu elementów morfotycznych (erytrocytów, leukocytów), zawiera więc płytki krwi i jest bogate w mikro- i makroelementy niezbędne do wzrostu i prawidłowego odżywienia komórek. Dzięki powyższemu zabieg jest bezpieczny, stymuluje produkcję naczyń krwionośnych i włókien kolagenowych, regenerację blizn, nawilżenie skóry twarzy oraz jej rewitalizację.Najczęściej wykorzystywane jest w celu odnowy skóry twarzy i leczenia łysienia, a także w celu korekcji blizn potrądzikowych i rozstępów. Podczas tzw. wampirzego liftingu PRP, przywraca skórze jędrność i prawidłowy koloryt. Dzięki połączeniu osocza bogatopłytkowego z mezoterapią skóry głowy dochodzi do przejścia mieszków włosowych od stanu uśpienia do stanu aktywnego, a w konsekwencji – do pobudzenia odrastania włosów. „Wampirzy lifting”, czyli mezoterapia osoczem bogatopłytkowym skóry twarzy, wykonywany jest w celu rewitalizacji skóry twarzy, szyi i dekoltu, poprawy jej elastyczności i nawilżenia. Wskazanie do zabiegu stanowi skóra wymagająca odnowy, odżywienia, z objawami starzenia – jak zmarszczki mimiczne np. „kurze łapki”, cienie pod oczami. Skóra staje się odżywiona, jaśniejsza, ujednolicona. Kolagen stosowany jest również w bliznach potrądzikowych, przyspiesza regenerację naskórka, redukuje niedoskonałości.Cena za zabieg na twarzy, szyi i dekolcie (łącznie) – 600 zł.
Najnowszym zabiegiem z zastosowaniem osocza uzyskanego od pacjenta jest podanie żelu Plasma Filler (uzyskanego z osocza ubogopłytkowego poprzez odpowiednią procedurę). Plasma Filler pełni rolę wypełniacza tkankowego, który z powodzeniem może zastąpić zabiegi z usieciowanym kwasem hialuronowym wszędzie tam, gdzie potrzebny jest zabieg uzupełniający ubytki tkankowe powstające wraz z procesem starzenia się organizmu. Wskazany jest nawet w miejscach w których podanie kwasu hialuronowego usieciowanego może być potencjalnie niebezpieczne (dolina łez, lwia zmarszczka, okolica skroniowa).Cena – 600-800 zł w zależności od miejsc podania.
Oprócz powyższych wykonuję zabiegi: – mezoterapia igłowa (od 400 zł – w zależności od rodzaju użytego preparatu),- koktajle, kwas hialuronowy – w zależności od typu skóry i oczekiwań (od 400 zł).

Komentowanie jest wyłączone.