Wycieczki rowerowe po okolicy.

Proponujemy wycieczki rowerowe po okolicy bliższej i dalszej. Istnieje możliwość użyczenia  rowerów, jak również skorzystanie z opieki przewodnika w trakcie wyprawy.

Poniżej kilka propozycji  wycieczek rowerowych w naszej okolicy :

#1 Asfaltowa trasa do Leska z kamienisto-szutrowym odcinkiem na trasie Morochów – Czaszyn i przez górę ,,Gruszkę”. Następnie fragment Wielkiej pętli bieszczadzkiej z Leska do Mchawy i powrót przez miejscowość Kielczawa i Kalnica ( na filmie fragment po przejażdżce w tamtejszym lesie) i powrót w kierunku Czaszyna i Poraża z krótkim terenowym fragmentem do Morochowa i powót asfaltową drogą.

#2 Krótka trasa z dużą ilością odcinków terenowych. Na początku przeprawa przez Osławę i kamienista droga leśna do Czaszyna. Następnie dojazd do bocznej drogi asfaltowej i odbicie na Tarnawę Dolną. Na samym końcu przy dojeździe do Zagórza krótki podjazd pod las i zjazd leśną dróżką do miejscowości Poraż. Dalej powrót asfaltem z skrętem w lewo na rozjeździe dróg.

#3 Dłuższa eskapada, rozpoczynająca się dojazdem drogą główną do Rzepedzi. Potem dojazd do miejscowości Duszatyn i Mików a następnie wspinaczka średniej jakości asfaltem na Przełęcz Żebrak ( na szczycie możliwość przejażdżki po leśnych ścieżkach). Zjeżdżając kierujemy się początkowo na Baligród, jednak przy chatce studenckiej ,,Huczwice” skręcamy w lewo i szutrem jedziemy do Kalnicy, skąd powrót już możliwy taki jak na filmiku nr 1 czyli ze Średniego Wielkiego do Mokrego przez Czaszyn i Poraż.

Po więcej filmików rowerowych z m.in wypraw zagranicznych i maratonów rowerowych Cyklokarpaty zapraszamy do odwiedzenia i zasubskrybowania kanału na You Tube’ie – Ku’Bike MTB .

Link do kanału :

https://www.youtube.com/channel/UCvgf-WIS4PNhDiuj5u_lAVg

 

Komentowanie jest wyłączone.